Preskočiť na obsah

Môj príbeh

Som Zuzana Reľovská, Wellbeing koučka a konzultantka.

Zuzana pracovala viac ako 18 rokov ako interný alebo externý konzultant pre rozvoj lídrov a organizácií. Má skúsenosti s globálnych projektov naprieč odvetviami a manažérskymi úrovňami.

Ako kouč už niekoľko rokov pracuje s fenoménom vyhorenia a to v rámci diagnostiky, následnej intervencie ako aj budovaniu mentálnej odolnosti ako prevencie. Pomáha individuálnym klientom, pracovným tímom a firmám budovať wellbeing a vytvárať produktívne a psychologicky betpečné pracovné prostredie.

V rámci svojej spoločnosti Wellbeing Advisory sa venuje diagnostike a budovaniu Wellbeing-u v organizáciách. Lektoruje témy ako efektívne manažovanie zmien, stres manažment a prevencia vyhorenia, budovanie mentálnej a emocionálnej  odolnosti a psychologického bezpečia.

Oblasti sa intenzívnejšie venuje od vlastnej skúsenosti s vyhorením v roku 2011.  Od roku 2018 spolupracuje na projekte spoločnosti Forbes – Nevyhorení.

Čo ponúkam

Individuálny koučing pre prevenciu vyhorenia

Dlhodobý koučingový program zameraný na prevenciu vyhorenia a budovanie mentálnej odolnosti. Zuzana Reľovská osobne spolupracuje s klientmi, pomáha im identifikovať stresové faktory, posilňuje ich schopnosť zvládať náročné situácie a vytvára s nimi individuálny plán pre dosiahnutie trvalého psychického blaha.

Psychologická bezpečnosť a líderstvo

Špecifický tréning pre lídrov a manažérov, kde Zuzana Reľovská poskytuje nástroje na vytváranie psychologicky bezpečného pracovného prostredia. Účastníci sa naučia rozpoznávať a riešiť stresové situácie u členov tímu, čo prispeje k posilneniu dôvery a vedeniu efektívnejšieho a spokojnejšieho tímu.

Wellbeing Workshop pre pracovné tímy

Interaktívny workshop, ktorý Zuzana Reľovská vedie pre pracovné tímy s cieľom zlepšiť pracovné prostredie a zvýšiť produktivitu. Účastníci sa naučia efektívne manažovať stres, rozpoznávať príznaky vyhorenia a budovať vzájomnú podporu, čo prispeje k zvýšeniu celkového wellbeing-u tímu.

Diagnostika a hodnotenie Wellbeing-u v organizácii

Komplexná služba, kde Zuzana Reľovská a jej tím z Wellbeing Advisory vykonajú dôkladnú diagnostiku organizácie z pohľadu wellbeing-u. Na základe získaných poznatkov poskytnú presné hodnotenie a odporúčania na zlepšenie pracovného prostredia, čo povedie k zníženiu vyhorenia a zvýšeniu celkovej pohody zamestnancov.

13500

hodín konzultácií

23

kurzov

2574+

klientov

38

odborných prednášok

Vyhorenie workshop

Workshop na tému stres a syndróm vyhorenia pre vašu firmu, tím, kolegov. Praktické informácie a spôsoby ako vyhodnotiť a adresovať príznaky stresu a vyhorenia u blízkych, či samého seba.

Individuálne poradenstvo

Poraďte sa s niekým, kto má dlhoročné skúsenosti v práci s ľuďmi. S niekým, kto sa venuje téme vyhorenia komplexne a už skoro 10 rokov.

Zuzanina práca s fenoménom vyhorenia ma naozaj oslovila. S precíznou diagnostikou a následnou intervenciou mi pomohla prekonať vyčerpanosť a znovu nájsť svoju energiu a motiváciu. Jej podpora a rady mi pomohli vybudovať mentálnu odolnosť, čo sa prejavilo v pozitívnych zmenách v mojom osobnom aj pracovnom živote.

Jana Malechová / CEO

Prihláste sa na odber nášho Newslettra